Mieszkanie dla młodych tylko jakie wybrać?

Masz już dość mieszkania z rodzicami lub wynajmowania mieszkania od kogoś? Pewnie już przyszedł czas abyś zamieszkał w swoim własnym wymarzonym mieszkaniu. Teraz, gdy nadarzyła się taka okazja i Sejm przyjął program Mieszkania dla Młodych 2014 masz w końcu szansę na zakup własnych czterech kątów.Tylko jakie mieszkanie wybrać? Najlepiej takie jak wybraliśmy my, kupując mieszkanie w programie
Rodzina na Swoim. Najpopularniejsze to takie do 50 metrów kwadratowych. Nasze mieszkanie ma 47 metrów i do tego 30 metrowy ogródek, na który wychodzi się wprost z salonu. To naprawdę bardzo przyjemna sprawa. Teraz wiosną już praktycznie co weekend robimy grilla na własnym ogródku. Coś nie do pomyślenia jeszcze kilkanaście lat temu, gdy mieszkałem w bloku z wielkiej płyty.

Więc jeśli będziesz wybierał mieszkanie to zwróć uwagą koniecznie na mieszkanie z ogródkiem, naprawdę jest to bardzo modne oraz wygodne.

Wyspa kuchenna 

Może warto również wybrać mieszkanie, które składa się z 2 pokoi i anseku kuchennego, połączonego od razu z salonem? Dzięki temu będziesz miał dwa duże pomieszczenia zamiast trzech ciasnych. A kuchnia połączona z salonem jest naprawę nowoczesna i bardzo stylowa. Pomyśl tylko jak fajnie będzie wyglądać wyspa kuchenna w takim mieszkaniu.